Pasiekimai

Pasiekimai

Eil. Nr.

Veikla

Klasė

Dalyviai

Pasiekimai

Pedagogas

1.

Respublikinis kūrybinis konkursas „Sapnavau, sapnavau, kad Mėnulyje buvau“

5 spec.

 

 

 

Urtė Ivanovaitė

II vieta

Erika Miškinienė

5 lav.

 

Adas Katkevičius

Aistis Milka

Dominykas Bučnys

Padėkos

Jovita Matkevičienė

2.

Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto dėlionių dėliojimo čempionatas

5 spec.

Urtė Ivanovaitė

Prizinė vieta

Violeta Aleknė

9 lav.

Živilė Buivydaitė

10 spec.

Arnas Gasparavičius

6 spec.

Orlandas Guntarskis

3.

Specialiosios olimpiados Europos jungtinio krepšinio jaunių turnyras

10 spec.

Arnas Gasparavičius,

Linas Kucinas

I vieta

Artūras Mažeika

9 spec.

Lukas Jankauskas, Darius Valenta, Saimonas Veblauskas

8 spec.

Kęstutis Rastauskas

III SĮU

Karolis Kazlauskas

4.

Tarptautinis festivalis „Kai tu šalia“

1 lav.

Gustas Švilpa, Elija Urbonavičiūtė, Deividas Ignatavičius.

 

Padėka

Olga Venislovienė, Birutė Kaminskienė

5.

Lietuvos neįgaliųjų aerobikos čempionatas „Sportuok ir šok 2021“

7 spec.

Džordana Černytė

II vieta,

Techniškiausios komandos nominacija

Ineta Šukienė

9 spec.

Sandra Kmeliauskaitė

Agnė Lašinytė

10 spec.

Ernesta Čepaitė

II SĮU

Judita Kaliasaitė

6.

Atvirukų paroda-konkursas „Pavasario spalvos“

5 lav.

Dominykas Bučnys, Adas Katkevičius

Padėkos

Jovita Matkevičienė

7.

Lietuviškų keiksnojimų iliustracijų konkursas-paroda „Lįsk tu vabalo blauzdon“

5 lav.

Adas Katkevičius

Grafiškiausia iliustracija

Jovita Matkevičienė

4 lav.

Armandas Jakubauskas

Geriausia iliustracija

Rasa Asminavičienė

8.

Šalies mokinių  meninis kūrybinis projektas-paroda „Paukščiai vėl sugrįžta į namus“

3 lav.

Aurėja Kvedaraitė

I vieta 1–4 klasių grupėje

Sigita Indriekienė

9.

Lietuvos specialiosios olimpiados asmeninis futbolo žaidimo technikos testų (merginų ir vaikinų) čempionatas

10 spec.

Viktorija Žalytė, Rugilė Labanauskaitė, Gintaras Juška

Prizinės vietos sportinio meistriškumo grupėse

Artūras Mažeika

10 lav.

Samanta Šešelgytė

I SĮU

Faustas Rupšis, Kasparas Černiauskas

10.

Respublikinis viešojo skaitymo konkursas „Jie nešė šviesą ant pečių“, skirtas kovo 16-ajai – knygnešio dienai paminėti

5 lav.

Dominykas Bučnys

Skatinamosios vietos laimėtojas

Jovita Matkevičienė

 

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pirmų klasių pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 8.00 - 8.35
  • 2. 8.55 - 9.30
  • 3. 9.50 - 10.25
  • 4. 10.50 - 11.25
  • 5. 12.10 - 12.45
Kitų klasių pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.50 - 11.35
  • 5. 12.10 - 12.55
  • 6. 13.15 - 14.00
  • 7. 14.10 - 14.55